УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
The Organic Pharmacy - Flower Petal Глубоко Очищающая Маска - для Сияния Кожи 60g/2.14oz
Рейтинг:
0%
В наявності
Спеціальна ціна 2 562,00 ₴ Звичайна ціна 2 982,00 ₴
Органическая глубоко очищающая и отшелушивающая маска для лица Содержит экстракты овса и молока, которые мягко отшелушивают омертвевшие клетки без трения Насыщена глиной для удаления загрязнений глубоко из пор Обогащена экстрактами лаванды и ромашки, которые успокаивают воспаления Содержит экстракт розы, который очищает и успокаивает кожу Делает кожу чистой и сияющей Подходит для всех типов кожи Без консервантов, отдушек и красителей
Продукт: The Organic Pharmacy - Flower Petal Глубоко Очищающая Маска - для Сияния Кожи 60g/2.14oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: The Organic Pharmacy - Flower Petal Глубоко Очищающая Маска - для Сияния Кожи 60g/2.14oz was added to cart.
Артикул: CUA22117869901
Категорії: КОСМЕТИКА, The Organic Pharmacy, Сияние
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Лінійка Очищающее Средство
Секція Косметика
% Знижки от 10 до 20
Brand The Organic Pharmacy
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >