УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 

Дякуємо Вам що завітали до нашого магазину!

Ми працюємо за правилами, наведеними нижче:

Все, що є на сайті – можна замовити та отримати. Ми отримуємо та оновлюємо інформацію про наявність продуктів та ціни щодня.

Ми не резервуємо замовлений товар до отримання оплати.

Вся продукція постачається нами Покупцеві безпосередньо з-за кордону України зі складу сертифікованого дистриб'ютора. Це гарантує якість продукції, що для нас понад усе. В Україні у нас немає складу.

Доставка замовлень понад 2900 грн – безкоштовна.

УВАГА: У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта" після отримання нами повної оплати замовлення.

Доставка здійснюється лише УкрПоштою до відділу доставки поштового відділення.

При оформленні замовлення покупець отримує на електронну пошту листа з реквізитами для оплати замовлення.

Всі замовлення виконуються після повної оплати.

Після отримання оплати ми надсилаємо замовлення на формування та відправку в Україну. Ми повідомляємо покупця електронною поштою про відправку та надсилаємо код та посилання для відстеження доставки замовлення.

Ми стежимо за доставкою та повідомляємо покупця електронною поштою, коли він зможе отримати своє замовлення.

Банківський переказ

Банківський платіж можна провести в будь-якому банку за реквізитами, зазначеними в листі з Вашим замовленням, яке Ви отримаєте на свою адресу електронної пошти після оформлення замовлення. Після отримання платежу ми приймаємо замовлення на обробку. Комісія за банківське переказ залежить від банку, через який проводиться оплата. Комісія: 2-3% від вартості замовлення, залежно від банку.

Доставка

Для замовлень до 2900 грн. вартість доставки становитиме 300 грн.

Ми працюємо з офіційними представниками компаній-виробників. Зазвичай термін доставки становить 10-14 днів. Але УВАГА: У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка триває 45-65 робочих днів.

Ваше замовлення відправляється зі складу протягом 1 дня після отримання оплати замовлення. Наступного дня ми надсилаємо Вам код та посилання для відстеження доставки..

Доставка Державною Поштовою Службою "Укрпошта":

Доставка косметики та парфумерії здійснюється лише державною поштовою службою "Укрпошта" до відділу доставки поштового відділення адреси доставки. УВАГА: У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка триває 45-65 робочих днів після повної оплати замовлення.

Адреси поштових відділень у м. Києві Ви можете переглянути   на сайті "Укрпошта"

Адреси всіх поштових відділень (відділень зв'язку) - на сайті "Укрпошта" .

Ми будемо раді надати додаткову інформацію і відповісти на будь-які питання.

Телефонуйте нам: +380 50 332 0005 чи +380 67 501 1557

Пишіть нам: [email protected]

Адреса для листування: Хрещатик 22 а/с В-404 г. Київ 01001, Україна