УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 

Питання та відповіді щодо КОСМЕТИЧНОЇ та ПАРФЮМЕРНОЇ продукції

Чи є товари, представлені на вашому сайті, справжніми та без закінчення терміну придатності?

Відповідь:
Так, на всі 100%. На нашому сайті продаються лише справжні товари від виробників товарних марок.
Постачання товарів до нас на склад здійснюються з усього світу, тому зовнішній вигляд деяких товарів може трохи відрізнятися від того, що ви бачите на прилавках магазинів у Вашій країні, але всі товари, що продаються на нашому сайті, є на 100% справжніми товарами від виробника.
Наприклад, зовнішній вигляд (упаковка тощо) одного і того ж товару, що продається в США, або, скажімо, у Франції чи Японії може дещо відрізнятися, але завжди товар буде справжнім від виробника цього бренду. 100%-ная свіжість продукції, що продається також гарантована, т.к. виробники постійно стежать за температурою у своїх складських приміщеннях і весь асортимент регулярно перевіряється фахівцями.
Всі виробники зацікавлені у збільшенні продажу та задоволеності покупців. Повернутися вгору

Що робити, якщо я незадоволена(ний) отриманим товаром?
Відповідь: Наш сайт розрахований головним чином на покупців, які вже знайомі з продукцією, що купується (використовували її раніше, якщо йдеться, наприклад, про засоби по догляду за шкірою, знайомі із запахом духів, що купуються, і знають точний колір товару, що замовляється у випадку з косметикою).
Якщо ви помилково замовили не той товар, Ви зможете повернути його назад і відшкодувати витрачені гроші за умови, що товар не був розпакований і використаний.

Відповідно до Закону України про захист прав споживачів, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що НЕ підлягають поверненню чи обміну.
Ми впевнені в якості продукції, що продається, тому Ви МОЖЕТЕ повернути невикористану, неушкоджену замовлену парфумерну продукцію протягом 15 днів.
Повертана продукція замовлення повинна бути в оригінальній упаковці і в тому ж стані, в якому продукція була отримана. Використана продукція не може бути прийнята до повернення в разі наявності будь-якого пошкодження. Продукція замовлення, що надійшла для повернення більш ніж через 15 днів після отримання, повертається назад покупцеві за його рахунок.

Будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом замовлень за допомогою електронної пошти [email protected] і ми повідомимо Вам, як переслати товари та як організувати повернення грошей.
Ви можете поставити будь-які питання або отримати допомогу по поверненню за телефонами +380 50 332 0005 чи +380 67 501 1557. Повернутися вгору

Ми будемо раді надати додаткову інформацію і відповісти на будь-які питання.

Телефонуйте нам: +380 50 332 0005 чи +380 67 501 1557

Пишіть нам: [email protected]

Адреса для листування: Хрещатик 22 а/с В-404 г. Київ 01001, Україна