УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Ми беремо на себе зобов'язання обходитися з Вашою особистою інформацією відповідно до високих стандартів інформаційної безпеки.
Ми вживаємо відповідних фізичних та електронних адміністративних заходів для підтримки безпеки, та обмеження на кількість людей, які мають фізичний доступ до нашої бази даних.
Реєстрація. Щоб зробити покупки в Інтернеті швидше і простіше, ви можете зареєструватися на нашому веб-сайті. Як зареєстрований відвідувач, Ви можете ввести свої адреси доставки та платіжну інформацію, які надійно зберігатимуться у нас для свого майбутнього використання. Використовуючи своє ім'я та пароль, на Ваш вибір, Ви зможете отримати доступ до свого облікового запису в будь-який час, щоб додати, видалити або змінити інформацію.
Якщо ви використовуєте загальнодоступний комп'ютер, то ми рекомендуємо Вам виконувати "LOG OUT" після завершення сеансу. Ваша інформація буде, як і раніше, зберігається у нас, але вона не буде доступною для будь-кого ще з цього комп'ютера.
Електронною поштою Ви отримуватимете рекламні електронні листи від нас тільки в тому випадку, якщо Ви підписалися на розсилку. Якщо Ви не захочете отримувати повідомлення, то Ви зможете натиснути на відповідне посилання для скасування підписки.
Політика конфіденційності. Оскільки ми поважаємо Ваше приватне життя, ми реалізували процедури для забезпечення того, щоб Ваші особисті дані оброблялися безпечно і надійно. Таким чином інформація збирається та використовується.
Останнє оновлення політики конфіденційності 1 січня 2021 року.
Інформація, яку ми збираємо. Загалом, Ви можете переглядати веб-сайту без надання будь-якої особистої інформації. Разом з тим ми можемо попросити Вас надати персональну інформацію в різних місцях на цьому Web-сайті. У деяких випадках, якщо Ви не хочете надати нам необхідну інформацію, Ви, можливо, не зможете отримати доступ до всіх розділів цього Web-сайту або використовуєте всі його можливості.
Ми отримуємо та зберігаємо будь-яку персональну інформацію, яку Ви залишаєте на веб-сайт щоразу при відвідуванні. Наприклад, ми можемо збирати наступну персональну інформацію: ім'я, адресу, номер телефону та адресу електронної пошти.
В результаті Ваших покупок та іншої взаємодії з нами, ми отримуємо інформацію про переваги конкретних товарів або їх використання.
Як ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо. При відвідуванні цього веб-сайту веб-сервер автоматично збирає анонімну інформацію, таку як збір даних про IP-адреси. Ми можемо використовувати автоматично зібрану інформацію для низки цілей, таких, наприклад, як покращення нашого сайту, асортименту товарів, обслуговування клієнтів, та спеціальних акцій.Як ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо. Ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо для різних цілей, у тому числі : завершити процес купівлі; надавати послуги на Ваше прохання; надіслати Вам наші каталоги та інші пропозиції поштою; тримати вас у курсі про стан Ваших замовлень; визначити продукт або сервіс, що цікавить, в налаштуваннях облікового запису, так що ми можемо повідомити Вас про нові або додаткові товари та послуги, а також пропозиції, які можуть представляти інтерес для Вас. Використовуючи цей веб-сайт, Ви приймаєте положення цієї Політики конфіденційності.

Ми будемо раді надати додаткову інформацію і відповісти на будь-які питання.

Телефонуйте нам: +380 50 332 0005 чи +380 67 501 1557

Пишіть нам: [email protected]

Адреса для листування: Хрещатик 22 а/с В-404 г. Київ 01001, Україна