УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Patchology - Nude & Improved Совершенствующий Набор: Увлажняющая Маска, Осветляющая Маска, Омолаживающие Патчи для Глаз, Осветляющие Патчи для Глаз, Очищающие Салфетки для Лица, Увлажняющие Патчи для Губ -
Рейтинг:
0%
В наявності
1 050,00 ₴
Nude & Improved Совершенствующий Набор: 1x FlashMasque 5-Минутная Тканевая Маска - Увлажняющая 28мл/0.95унц 1x FlashMasque 5-Минутная Тканевая Маска - Осветляющая 28мл/0.95унц 1пара x FlashPatch Патчи для Глаз - Омолаживающие 1пара x FlashPatch Патчи для Глаз - Осветляющие 15шт x Clean AF On-The-Go Освежающие Очищающие Салфетки для Лица 1x FlashPatch Увлажняющие Патчи для Губ Идеально подходит как для личного использования, так и в качестве подарка
Продукт: Patchology - Nude & Improved Совершенствующий Набор: Увлажняющая Маска, Осветляющая Маска, Омолаживающие Патчи для Глаз, Осветляющие Патчи для Глаз, Очищающие Салфетки для Лица, Увлажняющие Патчи для Губ - are being added to cart ...
x
x
Продукт: Patchology - Nude & Improved Совершенствующий Набор: Увлажняющая Маска, Осветляющая Маска, Омолаживающие Патчи для Глаз, Осветляющие Патчи для Глаз, Очищающие Салфетки для Лица, Увлажняющие Патчи для Губ - was added to cart.
Артикул: CUA24914880014
Категорії: КОСМЕТИКА, Patchology, Маски, Очі
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Секція Косметика
Brand Patchology
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >