УВАГА: Наразі у зв'язку з війною доставку в Україну здійснити немає можливості. Натомість ми можемо доставити замовлення в країни Євросоюзу та Швейцарію. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Macadamia Natural Oil - Увлажняющий Ежедневный Кондиционер Ополаскиватель (для Всех Типов Волос) 300ml/10oz
Рейтинг:
0%
В наявності
943,50 ₴
Восстанавливающий ежедневный кондиционер Увлажняет, защищает и облегчает расчесывание Смягчает, облегчает укладку волос Подходит для всех типов волос Применение: нанести на вымытые волосы от корней до кончиков. Оставить на 30 60 секунд и смыть
Продукт: Macadamia Natural Oil - Увлажняющий Ежедневный Кондиционер Ополаскиватель (для Всех Типов Волос) 300ml/10oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Macadamia Natural Oil - Увлажняющий Ежедневный Кондиционер Ополаскиватель (для Всех Типов Волос) 300ml/10oz was added to cart.
Артикул: CUA11457904344
Категорії: ВОЛОССЯ, Macadamia Natural Oil

Докладніше

Лінійка Уход за Волосами
Секція Для Волосся
Brand Macadamia Natural Oil
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >