У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Label M - Ежедневный Кондиционер для Блеска Волос (для Всех Типов Волос) 300ml/10.1oz
Рейтинг:
0%
В наявності
Спеціальна ціна 798,00 ₴ Звичайна ціна 882,00 ₴
Невесомый кондиционер для сияния волос Насыщен протеинами сои и пшеницы для восстановления тусклых волос Содержит экстракты белого чая, дыни и эхинацеи для укрепления волос Создает увлажняющий защитный слой на волосах Мгновенно распутывает волосы и увлажняет очень сухие кончики Делает волосы гладкими, послушными и здоровыми Подходит для всех типов волос Без сульфата и хлорида натрия
Продукт: Label M - Ежедневный Кондиционер для Блеска Волос (для Всех Типов Волос) 300ml/10.1oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Label M - Ежедневный Кондиционер для Блеска Волос (для Всех Типов Волос) 300ml/10.1oz was added to cart.
Артикул: CUA15950535244
Категорії: ВОЛОССЯ, Label M
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Лінійка Уход за Волосами
Секція Для Волосся
% Знижки до 10
Brand Label M
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >