УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Fudge - Sculpt Matte Hed Mouldable Крем для Укладки - Эластичная, Средняя Фиксация и Стойкий Матовый Результат (Фактор Фиксации 6) 75g/2.64oz
Рейтинг:
0%
В наявності
Спеціальна ціна 945,00 ₴ Звичайна ціна 1 008,00 ₴
Профессиональный крем для укладки волос Придает волосам текстуру и форму и обеспечивает стойкий матовый результат Создан на основе технологии FlEXI-FIBRE для эластичной средней фиксации Обладает уникальной текстурой кремовой глины, которая легко наносится и не утяжеляет волосы Содержит комплекс ClIMATE-CONTROl для длительной защиты от влажности Обеспечивает защиту от UVA/UVB лучей Идеально подходит для тонких волос
Продукт: Fudge - Sculpt Matte Hed Mouldable Крем для Укладки - Эластичная, Средняя Фиксация и Стойкий Матовый Результат (Фактор Фиксации 6) 75g/2.64oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Fudge - Sculpt Matte Hed Mouldable Крем для Укладки - Эластичная, Средняя Фиксация и Стойкий Матовый Результат (Фактор Фиксации 6) 75g/2.64oz was added to cart.
Артикул: CUA25605113844
Категорії: ВОЛОССЯ, Fudge
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Лінійка Уход за Волосами
Секція Для Волосся
% Знижки до 10
Brand Fudge
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >