УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Fudge - Damage Rewind Восстанавливающий Шампунь 250ml/8.4oz
Рейтинг:
0%
В наявності
Спеціальна ціна 735,00 ₴ Звичайна ціна 798,00 ₴
Передовой восстанавливающий шампунь для уставших, поврежденных волос Использует уникальную технологию Opti-PlEX™, которая проникает глубоко в структуру волос и восстанавливает их после химической обработки, укладки и внешних воздействий Разработан на основе технологии FragranceFuse™, которая насыщает каждую прядь волос стойким ароматом Сохраняет цвет волос в течение 33 раз мытья головы Делает волосы мягкими, гладкими и сильными
Продукт: Fudge - Damage Rewind Восстанавливающий Шампунь 250ml/8.4oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Fudge - Damage Rewind Восстанавливающий Шампунь 250ml/8.4oz was added to cart.
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Лінійка Damage Rewind
Секція Для Волосся
% Знижки от 10 до 20
Brand Fudge
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >