УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Epicuren - Увлажняющая Минеральная Маска - для Сухой, Нормальной, Комбинированной и Чувствительной Кожи 74ml/2.5oz
Рейтинг:
0%
В наявності
Спеціальна ціна 1 029,00 ₴ Звичайна ціна 1 050,00 ₴
Увлажняющая минеральная кремовая маска Содержит минеральный комплекс, экстракт алоэ и масло ши Восстанавливает и увлажняет кожу Создает защитный слой и стимулирует синтез коллагена Делает кожу мягкой, комфортной и свежей Подходит для сухой, нормальной, комбинированной и чувствительной кожи
Продукт: Epicuren - Увлажняющая Минеральная Маска - для Сухой, Нормальной, Комбинированной и Чувствительной Кожи 74ml/2.5oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Epicuren - Увлажняющая Минеральная Маска - для Сухой, Нормальной, Комбинированной и Чувствительной Кожи 74ml/2.5oz was added to cart.
Артикул: CUA23048274201
Категорії: КОСМЕТИКА, Epicuren, Маски
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Секція Косметика
% Знижки до 10
Brand Epicuren
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >