УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Philosophy - Renewed Hope In A Jar Glow Drops - Ампула для Мгновенного Сияния Кожи 15ml/0.5oz
Рейтинг:
0%
В наявності
Спеціальна ціна 777,00 ₴ Звичайна ціна 1 554,00 ₴
Универсальное жидкое средство для сияния кожи Дарит коже здоровое сияние изнутри Мгновенно сокращает несовершенства кожи Делает кожу свежей и молодой Подходит для всех типов и тонов кожи Можно наносить на чистую кожу, добавлять в крем или основу или наносить поверх макияжа
Продукт: Philosophy - Renewed Hope In A Jar Glow Drops - Ампула для Мгновенного Сияния Кожи 15ml/0.5oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Philosophy - Renewed Hope In A Jar Glow Drops - Ампула для Мгновенного Сияния Кожи 15ml/0.5oz was added to cart.
Артикул: CUA23563691101
Категорії: КОСМЕТИКА, Philosophy, Сияние
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Лінійка Renewed Hope In A Jar
Секція Косметика
Brand Philosophy
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >