УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Nuxe - Bio Organic Sesame Seeds & Citrus Extract Маска Детокс для Сияния Кожи 50ml/1.7oz
Рейтинг:
0%
В наявності
Спеціальна ціна 819,00 ₴ Звичайна ціна 1 344,00 ₴
Органическая детоксифицирующая маска для лица При нанесении гелевая текстура превращается в масло, а затем в молочко, которое можно легко смыть Содержит 99% ингредиентов натурального происхождения и 50% органических ингредиентов Насыщена маслом кунжута и экстрактом цитрусов, которые придают коже сияние и способствуют выведению токсинов Делает кожу сияющей и свежей
Продукт: Nuxe - Bio Organic Sesame Seeds & Citrus Extract Маска Детокс для Сияния Кожи 50ml/1.7oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Nuxe - Bio Organic Sesame Seeds & Citrus Extract Маска Детокс для Сияния Кожи 50ml/1.7oz was added to cart.
Артикул: CUA26536123701
Категорії: КОСМЕТИКА, Nuxe, Сияние, Детокс
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Лінійка Bio Organic
Секція Косметика
% Знижки от 20 до 30
Brand Nuxe
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >