УВАГА: Наразі у зв'язку з війною доставку в Україну здійснити немає можливості. Натомість ми можемо доставити замовлення в країни Євросоюзу та Швейцарію. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Neostrata - Skin Active Derm Actif Repair - Отшелушивающее Средство для Умывания 125ml/4.2oz
Рейтинг:
0%
В наявності
1 683,50 ₴
Отшелушивающая пенка для умывания без мыла Мягко и эффективно удаляет кожный жир и макияж и восстанавливает рН баланс Содержит полигидроксикислоту, которая отшелушивает омертвевшие клетки и глубоко очищает поры Улучшает текстуру кожи и выравнивает ее тон Насыщена растительным комплексом, который освежает и восстанавливает кожу Делает кожу чистой, мягкой, гладкой и увлажненной Подходит для всех типов кожи Без отдушек
Продукт: Neostrata - Skin Active Derm Actif Repair - Отшелушивающее Средство для Умывания 125ml/4.2oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Neostrata - Skin Active Derm Actif Repair - Отшелушивающее Средство для Умывания 125ml/4.2oz was added to cart.
Артикул: CUA23792228001
Категорії: КОСМЕТИКА, Neostrata

Докладніше

Лінійка Skin Active Derm Actif
Секція Косметика
Brand Neostrata
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >