УВАГА: Наразі у зв'язку з війною доставку в Україну здійснити немає можливості. Натомість ми можемо доставити замовлення в країни Євросоюзу та Швейцарію. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Lancome - Hypnose Drama Full Impact Водостойкая Объемная Тушь для Ресниц- # 01 Насыщенный Черный 6g/0.2oz
Рейтинг:
0%
В наявності
1 202,50 ₴
Великолепная тушь придает Вашим ресницам объем Удобная кисточка в форме S Захватывает и окрашивает каждую ресничку Не осыпается и не образует комков Водостойкая текстура, держится в течение 24 часов
Продукт: Lancome - Hypnose Drama Full Impact Водостойкая Объемная Тушь для Ресниц- # 01 Насыщенный Черный 6g/0.2oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Lancome - Hypnose Drama Full Impact Водостойкая Объемная Тушь для Ресниц- # 01 Насыщенный Черный 6g/0.2oz was added to cart.
Артикул: CUA11140880902
Категорії: МАКІЯЖ, Lancome

Докладніше

Лінійка Hypnose Drama Full Impact Водостойкая Объемная Тушь для Ресниц
Секція Макіяж
Brand Lancome
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >