УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Epionce - Насыщенная Укрепляющая Маска (Увлажняет+Успокаивает) - для Всех Типов Кожи 75g/2.5oz
Рейтинг:
0%
В наявності
1 890,00 ₴
Увлажняющая и укрепляющая маска для лица Насыщена растительными экстрактами, которые увлажняют кожу Содержит липиды, которые эффективно смягчают кожу Интенсивно восстанавливает и увлажняет кожу Улучшает состояние кожи и возвращает упругость и эластичность Сокращает покраснения и раздражения на коже Делает кожу мягкой, гладкой и сияющей Подходит для всех типов кожи Без парабенов и сульфатов
Продукт: Epionce - Насыщенная Укрепляющая Маска (Увлажняет+Успокаивает) - для Всех Типов Кожи 75g/2.5oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Epionce - Насыщенная Укрепляющая Маска (Увлажняет+Успокаивает) - для Всех Типов Кожи 75g/2.5oz was added to cart.
Артикул: CUA22047969701
Категорії: КОСМЕТИКА, Epionce, Маски
УВАГА: Замовлення тимчасово не приймаються, вибачте! Доставку в Україну здійснити поки немає можливості. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!

Докладніше

Лінійка Очищающее Средство
Секція Косметика
Brand Epionce
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >