УВАГА: Наразі у зв'язку з війною доставку в Україну здійснити немає можливості. Натомість ми можемо доставити замовлення в країни Євросоюзу та Швейцарію. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Dermalogica - Тающая Увлажняющая Маска - для Сухой Кожи 50ml/1.7oz
Рейтинг:
0%
В наявності
2 738,00 ₴
Глубоко увлажняющая маска для лица Превращается из бальзама в масло для восстановления сухой кожи Насыщена витаминами для интенсивного, длительного увлажнения кожи Активизируемый естественным теплом кожи, комплекс MeltingPoint обеспечивает приятное ощущение таяния Проникает в глубокие слои кожи для эффективного питания и увлажнения Содержит увлажняющие микроводоросли, которые успокаивают кожу и защищают ее от негативных внешних воздействий Обогащена витамином Е для защиты кожи от свободных радикалов Делает кожу гладкой и здоровой
Продукт: Dermalogica - Тающая Увлажняющая Маска - для Сухой Кожи 50ml/1.7oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Dermalogica - Тающая Увлажняющая Маска - для Сухой Кожи 50ml/1.7oz was added to cart.
Артикул: CUA26672921601
Категорії: КОСМЕТИКА, Dermalogica

Докладніше

Секція Косметика
Brand Dermalogica
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >