УВАГА: Наразі у зв'язку з війною доставку в Україну здійснити немає можливості. Натомість ми можемо доставити замовлення в країни Євросоюзу та Швейцарію. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Dermalogica - Age Smart Ежедневное Отшелушивающее Средство PRO (Салонный Размер) 114g/4oz
Рейтинг:
0%
В наявності
3 977,50 ₴
Активное обновляющее средство для лица Пудровая формула активируется при контакте с водой Насыщено энзимами, альфагидроксикислотами и комплексом против загрязнений Содержит активированный уголь для очищения кожи Впитывает загрязнения и токсины глубоко из пор Обогащено никотинамидом, экстрактом морских водорослей и экстрактом фруктов Защищает кожу от загрязнений окружающей среды Делает кожу гладкой, чистой и сияющей Без отдушек, красителей и парабенов
Продукт: Dermalogica - Age Smart Ежедневное Отшелушивающее Средство PRO (Салонный Размер) 114g/4oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Dermalogica - Age Smart Ежедневное Отшелушивающее Средство PRO (Салонный Размер) 114g/4oz was added to cart.
Артикул: CUA26149221601
Категорії: КОСМЕТИКА, Dermalogica

Докладніше

Лінійка Age Smart
Секція Косметика
Brand Dermalogica
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >