УВАГА: Наразі у зв'язку з війною доставку в Україну здійснити немає можливості. Натомість ми можемо доставити замовлення в країни Євросоюзу та Швейцарію. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Christian Dior - Homme Dermo System Укрепляющая Сыворотка для Глаз против Усталости 15ml/0.5oz
Рейтинг:
0%
В наявності
3 385,50 ₴
Быстро впитывающаяся гелевая сыворотка бережно ухаживает за нежной кожей вокруг глаз Подтягивает кожу вокруг глаз Укрепляет кожную ткань и веки Комплекс Cafexyl нейтрализует пигментные пятна Осветляет темные круги и уменьшает мешки под глазами Восстанавливает кожу вокруг глаз и дарит ей сияние
Продукт: Christian Dior - Homme Dermo System Укрепляющая Сыворотка для Глаз против Усталости 15ml/0.5oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Christian Dior - Homme Dermo System Укрепляющая Сыворотка для Глаз против Усталости 15ml/0.5oz was added to cart.

Докладніше

Лінійка Homme Dermo System
Секція Косметика
Brand Christian Dior
Стать Чоловіча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >