УВАГА: Наразі у зв'язку з війною доставку в Україну здійснити немає можливості. Натомість ми можемо доставити замовлення в країни Євросоюзу та Швейцарію. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Bioelements - Матирующее Средство для Контроля Жирности - для Комбинированной и Жирной Кожи 29ml/1oz
Рейтинг:
0%
В наявності
Спеціальна ціна 1 239,50 ₴ Звичайна ціна 1 406,00 ₴
Невесомый матирующий и впитывающий крем Содержит матирующие экстракты китайского пиона, серенои и кунжута Впитывает излишки кожного жира и устраняет жирный блеск Насыщен экстрактом тимьяна, который сужает поры Создает безупречный матовый результат, не вызывая сухости кожи Подходит для жирной и комбинированной кожи Тестирован дерматологами, не вызывает раздражений
Продукт: Bioelements - Матирующее Средство для Контроля Жирности - для Комбинированной и Жирной Кожи 29ml/1oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Bioelements - Матирующее Средство для Контроля Жирности - для Комбинированной и Жирной Кожи 29ml/1oz was added to cart.
Артикул: CUA23762430401
Категорії: КОСМЕТИКА, Bioelements, Bioelements

Докладніше

Секція Косметика
% Знижки от 10 до 20
Brand Bioelements
Стать Жіноча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >