УВАГА: Наразі у зв'язку з війною доставку в Україну здійснити немає можливості. Натомість ми можемо доставити замовлення в країни Євросоюзу та Швейцарію. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 332 0005
 
Anthony - Logistics For Men Гликолевое Очищающее Средство для Лица - для Нормальной/Жирной Кожи 237ml/8oz
Рейтинг:
0%
В наявності
1 110,00 ₴
Кремовое, не высушивающее очищающее средство для мужчин на каждый день Очищает лицо и шею, удаляет омертвевшие клетки кожи Смягчает, приподнимает щетину Гликолевая кислота предотвращает порезы бритвой и образование вросших волос Даже самые короткие волоски срезаются Кожа становится мягкой и гладкой
Продукт: Anthony - Logistics For Men Гликолевое Очищающее Средство для Лица - для Нормальной/Жирной Кожи 237ml/8oz are being added to cart ...
x
x
Продукт: Anthony - Logistics For Men Гликолевое Очищающее Средство для Лица - для Нормальной/Жирной Кожи 237ml/8oz was added to cart.
Артикул: CUA11617110021
Категорії: ЧОЛОВІКАМ, Космeтика для Чоловіків, Anthony, Anthony

Докладніше

Лінійка Logistics For Men
Секція Косметика
Brand Anthony
Стать Чоловіча

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account

Оплата та Доставка:

Оплата: Передоплата, один робочий день. * У зв'язку з міжнародними обмеженнями COVID доставка може тривати 45-65 робочих днів поштовою службою "УкрПошта".

Вартість доставки

* Безкоштовна для замовлень більше 2900 грн. * 300 грн для замовлень до 2900 грн.   Детальніше >